cred ca da
si tu crezi ca nu..
sau poate stii
ca ce vreau eu
e mult si vrei
sa fiu ce tu
nu vrei sa fii...
ce te mai doare?
ce poti trai?
oroare?
nimeni nu moare...
sunt pentru tine
si stii ca cine
te vrea
e pentru tine
sa pleci!
ca de ma dori
te dor si eu
te uit
si rad mereu
ca tu esti mic
si eu, nimic!
eu, tu sau eu...
sa vrei e tot
si vreau si eu
dar daca te-ndoiesti
eu stiu si mor
si tu ramai
amar
pe-un nor
atat de griu
ca pot sa
zbor...
No comments:
Post a Comment