Thursday, July 23, 2015

Atat de frumos a fost incat am simtit nevoia sa fug cat mai departe si cat mai repede de fabulosul loc incarcat de sudorile oceanului plin de rechini si al locului plin de alb si negru cu mirosuri obositoare si calduri ingrozitoare. De asemenea revenirea a fost fantastica, luminoasa si cu iubire :D.

No comments:

Post a Comment